Logotyp Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie"Logotyp Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie"
Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Katowice sp. z o.o.


BAZA KATOWICE
ul. Mickiewicza 59
40-085 Katowice

tel. +48 32 4931 000 

BAZA ZAWODZIE
ul. 1-go Maja 152
40-235 Katowice

+48 32 2552 020

 

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestu Sądowego pod numerem KRS: 0000077474 w Sądzie Rejonowym w Katowicach – Wydział VIII Gospodarczy. Regon: 270563188 NIP: 634-22-72-762.


WebsiteStyle Strony WWW

Sobota, 16 października 2021

Lgotyp Biuletynu Informacji Publicznej
search

Kierownicy Działów

 

Dział Administracji, Kadr i Płac

Grażyna Operchalska
Kierownik Działu
telefon: +48 32 493 10 72
e-mail: kadry@pkm.katowice.pl

Dział Finansowo – Księgowy

Anna Widera
Główny Księgowy
telefon: +48 32 4931 010
e-mail: a.widera@pkm.katowice.pl

Dział Inwestycji i Infrastruktury

Marek Chmieliński
Z-ca Dyrektora ds. Inwestycji i Infrastruktury
telefon: +48 32 4931 007

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Cezary Świeżawski
Kierownik SKP
telefon: +48 32 4931 041
e-mail: skp@pkm.katowice.pl

Dział Logistyki

Dominik Musiał
Kierownik Działu Logistyki
telefon: +48 32 4931 023
e-mail: zaopatrzenie@pkm.katowice.pl

Baza Zawodzie

Andrzej Domagała
Kierownik Bazy Zawodzie
telefon: +48 606 104 732
e-mail: a.domagala@pkm.katowice.pl

Dział Planowania i Eksploatacji

Marek Tarnecki
Z-ca Kierownika Działu Planowania i Eksploatacji
telefon: +48 32 4931 044
e-mail: m.tarnecki@pkm.katowice.pl

Dworzec Autobusowy “Katowice Sądowa”

Mieczysław Bladowski
Kierownik Dworca
telefon: +48 32 4931 044
e-mail: m.bladowski@pkm.katowice.pl

Zaplecze Techniczne

Grzegorz Guzik
Kierownik Bazy Katowice
telefon: +48 32 4931 056
e-mail: g.guzik@pkm.katowice.pl

Autoryzowana Stacja Obsługi

Fryderyk Mazur
Kierownik ASO
telefon: +48 32 4931 011
e-mail: fmazur@pkm.katowice.pl
Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:
Data publikacji:2021-01-04
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:350